Eşarp Modelleri

Tesettürlü bayanlar için kıyafetlerinin tamamlayıcıları hiç şüphesiz eşarplarıdır. Son dönemlerde her ne kadar yerini rahat ve bir o kadar da şık duran şal modellerine bırakmış gibi görünse de eşarbın ağırlığı ve şıklığı bir başkadır. Hal böyle olunca karşımıza çeşitli renk, desen ve kumaşlarda birçok eşarp modeli çıkıyor.

2019 eşarp modellerine baktığımız zaman geçtiğimiz 2-3 yıl içinde etkisini sürdüren püskül detayları bu sezonda da olacak. Desenlerde ağırlıklı olarak ince ve kalın çizgilerin buluşması, ağırlıklı çiçek desenleri ve geometrik desenler, leopar deseni ve manzara desenleri modellere yansıyacak. Bu sene diğer senelerden farklı olarak eşarplara çocuk ruhu katılabilir. “Nasıl yani?” diyecek olursanız bu sene çizgi film karakterlerini eşarplarınızda görmeniz mümkün olabilir. İçinizde ki çocuğu dışarı yansıtmanız için yapılmış büyük bir atak olacağa benziyor.

 

2019 eşarp modellerinde renk olarak canlı renklerin yanı sıra pastel tonlar da ön plana çıkacak. Özel davetlerin vazgeçilmezi olan siyah ve 2018 yaz sezonunda sıklıkla kullanılan mavi bu sene de etkisini göstermeye devam edecek. Mercan, vizon, mürdüm, yeşil, somon, kırmızı ve tonları bu sene de birbirinden güzel desenler ile bütünleşecekler.

 

2019 sonbahar sezonunda ağırlıklı renkler kırmızı, sarı ve turuncu tonlarında olacak. Kış aylarında daha koyu renkler tercih eden bayanlar bu sene bir zıtlık yapıp açık renklere yönelebilir.

2019 eşarp modelleri daha çok çiçekli desenlerden ve düzensiz çizgilerden oluşuyor. Bunun yanında leopar desenini de eşarplarda sıklıkla göreceğiz. Büyük karelerden oluşan desenler ve tek zemin üzerinde bulunan küçük çiçeklerde sıklıkla kullanılacak eşarplar arasındadır.

2019 yeni eşarp modellerinin renkleri canlı ve hareketli renklerden oluşuyor. Pembe, mor, lila, kırmızı, yeşil, turuncu gibi renkler ara renk olarak tasarlanmış; zemin rengi olarak genellikle siyah ve kahverengi kullanılmıştır. Leopar desenlerde sadece siyah ve krem renkleri değil; krem ve bebek pembesi tonları da kullanılarak eşarplara dinamiklik kazandırılmıştır.

2019 yeni eşarp modellerinde renkler pardesüyle zıt renkte seçilerek, daha şık olmak amaçlanmaktadır. Kullanılan küçük çiçeklerin yanı sıra, tek renk zemin üzerine düzenli şekilde uyarlanan büyük boyuttaki çiçek desenleri de 2019 eşarp modelleri arasındadır.

Aker eşarp modelleri

Aker eşarp modelleri yeni sezonda da birbirinde güzel tasarımları ve modelleri ile tesettürlü bayanları kendilerine hayran bırakacak gibi duruyor. Yeniz sezonda Aker eşarp modellerinde birbirinden güzel ve o yılın modası olan renkler kullanılmış.

Aker Eşarp

Yeni sezon Aker eşarp modelleri arasında küçük veya büyük çiçek detayları olan eşarpları görmek mümkün. Bu çiçek desenli eşarpların bir kısmı tek renk olarak tasarlanırken bir kısmı da canlı renklerle tasarlanmıştır. Çiçek desenlerinin yanı sıra asimetrik ve simetrik desenli eşarp modelleri de çok dikkat çekicidir. Aker eşarp modelleri arasında çizimden oluşan modeller de tesettürlü genç bayanlar tarafından sevilerek kullanılmakta.

Aker kareli ve puanlı eşarp modelleri arasında her rengi rahatlıkla bulabilirsiniz. Kıyafetlerinizin tamamlamak için istediğiniz her rengi ve her deseni  eşarp modelleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Vakko Eşarp Modelleri

 

Tesettürlü bayanların vazgeçemeyecekleri tek aksesuarlarıdır eşarplar ve aslına bakarsanız artık aksesuar olarak anmak değil de kıyafet türüne dahil etmek gerekir. Eşarplar sadece tesettürlü bayanlar tarafından değil, günlük yaşamda kullanmak ve fular olarak takmak suretiyle bütün bayanların ilgisini çekmektedir.

Peki, bayanlar için bu kadar öneme sahip olan eşarpları satın alırken nelere dikkat etmek gerekir? Öncelikle eşarp satın almadan önce nasıl bir kıyafet üzerine kullanacağınıza karar verin. Çünkü ipek eşarplar parlak görünümüne rağmen kayma yapmayan dokuda hazırlanmaktadır. Aynı zamanda eşarp alırken bilmeniz gereken bir diğer noktada, alacağınız eşarbın kalitesidir. Çünkü severek ve beğenerek aldığınız eşarbı birkaç kez kullanmanız sonucunda renginin solması hiç de iyi bir sonuç olmayacaktır.

vakko eşarp

Aradığınız Şıklık Vakko Eşarplarınızda Gizleniyor

 

2019 Vakko eşarp modellerine baktığımızda istediğimiz her ayrıntıya cevap verebilecek nitelikte olduğunu görürüz. Kullanım ortamına göre parlak ve mat, desenli ve desensiz şekilleri üretilen 2019 Vakko eşarp modelleri kıyafetlerinize uyum sağlamak için sizin ziyaretinizi bekliyor. Eşarp satın alırken 2019 Vakko eşarp modelleri arasından seçim yapmanız garantili bir eşarp almanızı ve istenmeyen bir durum olduğunuzda gelip iade edebilmeniz garantisini sağlamaktadır. 2019 Vakko eşarp modellerini inceleyip isteklerinize ulaşmak için geç kalmayın.

Armine Eşarp Modeller

Tesettür giyiminin önemli markalarından Armine, 2018-2019 sonbahar-kış koleksiyonunda birçok yeni model tanıttı. İçeriğinde birçok bluz, elbise, pardesü, çanta barındıran bu koleksiyonun tesettürlü bayanlar için en önemli diyebileceğimiz parçasını ele alacağız; eşarplar.

Koleksiyonda, her zaman olduğu gibi tek renkli, sade eşarpların yanında çok renkli, desenli parlak kumaştan eşarplar da mevcut. Belirtmeliyim ki, model olarak çok fazla seçenek olmasa da desen olarak seçenekler çok çeşitli.

armine eşarp

Tüm dikkati eşarbınızda istiyorsanız, büyük geometrik desenleri olan modeller tam size göre. Bunun yanında, hem geometrik desenler hem de kürk motiflerini aynı anda içerisinde barındıran modeller de mevcut. Ancak, gündelik kullanım için oldukça sade ve bir o kadar da şık modelleri tercih etmenizde yarar var.

Abiye kıyafetlerle kombine edilebilecek olan saten kumaştan, koyu renkli modeller bu sezonun katalogunda önemli parçalardan. Tesettürlü bir bayansanız, eşarp giyiminizde oldukça büyük önem taşır ve kıyafetinizin bütünlüğünü sağlar. Tek renkli veya az renkli giysi kombinasyonlarınız için tavsiye ettiğim eşarp modelleri, çok renkli eşarplardır. Ancak, kıyafetiniz yeterince renkliyse tek renkli eşarpları tercih etmeniz daha doğru olacaktır.