Şal

Kapalı giyim için vazgeçilmez olan kıyafetlerden birisi de şal olmaktadır. Modellerin genel olarak istenen kıyafete göre kombinlenebileceği görülecektir. Farklı renk seçenekleri sayesinde kombine uygun olan modellerini görmek de yine sitemiz sayesinde oldukça kolay hale getirilmiştir. Bunun ile birlikte şal modellerinin farklı kıyafetler ile kolay bir şekilde kombinleri de yapılabilmektedir. Kombin yaparken aynı renk tonlarının bir arada kullanılması daha hoş bütünlük olması açısından faydalı olabilecektir. Ayrıca şalların kullanım biçimi açısından farklı modellerde uygulanması da yine tarza göre farklı bir hava katabilecek unsurdur.


Şal Modelleri ve Fiyatları

Şal modellerinin genel olarak en kaliteli kumaşlar ile bir araya getirildikleri görülebilmektedir. Uzun süreli kullanım sağlanması açısından kaliteli olan tüm ürünler de sitemizde yer almaktadır. Genellikle şalların tunikler ile birlikte de oldukça hoş bir görünüm oluşturdukları görülebilmektedir. Bundan dolayı da yine sitemizde yer alan farklı tunik modelleri ziyaret edilmelidir. Renk tonlarının ve kumaş türlerinin birbirine yakın olan kıyafetler ile giyinmek hoş bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur. Aynı şekilde kişilere en çok yakışan renklerin de şal gibi kıyafetlerde kullanılması, şıklığı da beraberinde getirebilecek olan bir unsurdur. Bunun yanı sıra sitemizde yer alan tüm kıyafet modellerimiz kalitelidir. Bir süre sonra yıkama esnasında çekme ya da bozulmalar hiçbir şekilde bizim bünyemizde yer alan modellerde görülmemektedir. Her zaman ilk günkü kalitesi ile kıyafetlerin kullanımı mümkün olmaktadır. Aynı şekilde modeller üzerinde de bozulma gibi durumlar görülmeyecektir.


Yeni Sezon Şal Modelleri

Şal modellerinin tek renkli olan modelleri de yine en çok tercih edilenler arasında gelmektedir. . Siteden alışveriş yapmanın da oldukça kolay olacağını söylemek gerekmektedir. Çok kısa bir zaman içerisinde alınan ürünlerin elinize ulaşabileceği de görülecektir. Alışverişin en kolay yolu olan İnternet alışverişi de bizler ile bir adım ileri atılmıştır.

 

Yüz Şekline Göre Şal Nasıl Bağlanır?Farklı yüz hatlarına sahip tesettürlü bayanlar için farklı şal bağlama modellerini sizler için bir araya getirdik. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi öncelikle eşarp seçerken yüz renginize uygun bir seçim yapmanız gerekiyor. Şimdi yazımızın devamında sizlere Yüz şeklinize göre şal bağlama şekillerini anlatacağız.

 

Moda kelimesi artık tesettür giyim ile iç içe. Her bayan gibi tesettürlü hanımlar da üzerine yakışanı giymeyi istiyor. Bizde bu noktadan yola çıkarak sizlere aradığınız çekiciliği ve güzelliği yakalayabilmeniz için aracılık yapıyoruz. Öncelikle şunu unutmamakta fayda var, moda kesinlikle sadece o sezonun popüler giyim tarzı değildir. Tesettür giyimde moda her zaman üzerinize yakışanı giyebilmektir. Kıyafetiniz, Eşarbınız, Pardösünüz yada Abiyeniz… Her bayan beden ve cilt açısından farklı olduğu için herkesin üzerine yakışacak parça da farklılık gösterecektir.

 

Yuvarlak Yüzlü Bayanlar için Şal Bağlama

 

Eğer sizde yanakları tombul bir bayansanız eşarbınızı oval bağlamalısınız. Şayet yuvarlak olarak bağlarsanız yüzünüz istediğiniz kadar hoş gözükmeyebilir. Şalınızı oval bağladığınız taktirde daha zayıf bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yuvarlak yüzlü bayanlar için şal bağlama şekillerinde tesettür giyimin ruhunu bozmamaya dikkat ederek bone kullanmamalarıdır.

 

Uzun Yüzlü Hanımlar için Şal Bağlama

 

Eğer uzun ve sivri yüz hatlarına sahipseniz eşarp bağlarken bone kullanmaya özen göstermelisiniz. Kullanacağınız bone uzun yüzlü bayanlar için yüzün daha küçük gözükmesine sebep olacaktır. Uzun yüzlü hanımlar için fırfırlı modelleri kullanmalarını tavsiye ederiz. Sımsıkı bağlanmış bir şal yerine daha gevşek bağlanmış fırfırlı eşarplar daha uygun olacaktır. Kendinden kabartılı desenli krepe forumda eşarp ve şallar tercih edilebilir.