Tesettür Tunik

Kadın giyiminde vazgeçilmeyen kıyafetler arasında olan tesettür tunik modelleri farklı imzası ile Nurhira’da sizler için yer alıyor. Son moda olan ve farklı çizgilere sahip olan tesettür tunik modelleri kişilerin zevklerine göre tasarlanmış durumda. Sitemiz üzerinden de çok rahat bir şekilde görme ayrıcalığına sahip olan modellerin moda olan renkler ile birlikte tasarlanmış oldukları görülebilmektedir. Her yaşta bayanın rahatlıkla giyebileceği modellerin aynı zamanda kumaş yapıları da oldukça kaliteli ürünler ile bir araya getirilmiştir.

Tunik Modelleri

Aynı şekilde tesettür tunik modellerinin farklı yapılarda da olduğu görülebilmektedir. Genellikle son dönemlerde yoğun bir şekilde tercih edilen kiremit renginin de tunik modelleri üzerinde oldukça hoş bir yapıya sahip olmasından kaynaklı olarak kullanıldığı ve bünyemizde yer aldığı söylenebilmektedir. Bu tunik modellerinin farklı boyları ve bedenleri de yine sitemizde bulunur. Genel olarak kadınlar için tasarlanmış olan tunik modellerinin geniş beden seçeneğine de sahip olduğunu söylemek gerekmektedir. Daha çok gençler tarafından kullanılan tesettür tunik modellerinin modaya uygun olan kesimleri de bünyesinde barındırdığını eklemek gerekecektir. Kimi modeller üzerinde görülebilecek olan ayrıntıların da tunik modeline farklı bir hava kattığı söylenebilir. Kimi zaman cep gibi ayrıntılara sahip olan tesettür tunik modellerinin kullanım açısından da kolaylık sağladığı görülebilecektir.

Tesettür Tunik Fiyatları

Moda olan kumaş çeşitleri arasında yıllardır değişmeyen kot modelinin de tunik gibi kıyafetler üzerinde bulunduğu görülebilmektedir. Tunik üzerinde oldukça hoş bir havaya sahip olan bu modellerin de yoğun olarak tercih edilen kıyafet modelleri arasında yer aldığı görülebilecektir. Bunun haricinde hiçbir zaman değişmeyen ve her kıyafet ile kombininin de kolaylık sağladığı siyah renginin bu model kıyafetler üzerinde yer aldığı söylenebilir. Ayrıca modeller arasında düz uzun olanlarının haricinde arka kısmının biraz daha uzun, ön kısmının da biraz daha kısa olduğu modeller de vardır. Bu modellerin tesettür giyim alanında da yoğun olarak kullanıldığı görülebilmektedir. Baş örtülerinin farklı renkleri ile birlikte bu tuniklerin kombinini sağlamak da kolay hale gelebilecektir.

Yeni Sezon Tunik Modelleri

Tesettür giyimde baş örtülerinin yoğun olarak tercih edildiği model ve renklere uygun olan tunik modelleri de yer alabilmektedir. Bu modellerin eşarplar ile harmanlanması ve bu şekilde kullanımının sağlanması oldukça güzel bir kombini ortaya çıkarabilecektir. Çanta gibi farklı aksesuarların kullanımı da tesettür tuniklerin günlük olarak kullanımına mahal verebilecektir. Aynı şekilde farklı günlerde de yine tunik ile birlikte rahat bir şekilde günlük kıyafet modelleri ve kombinleri çıkarmak da kolaylaşacaktır.

Kot Tunik

Tesettür giyim için en önemli parçalardan bir tanesi olan tunikler, özellikle kot modelleri ile büyük ilgi uyandırıyor. Tesettür giyimi tercih eden kadınların büyük bir bölümünün gardırobunda bulunan kot tunik, farklı kombinlere de uyum sağladığı için kolay bir şekilde uyarlanabilir ve giyimde de son derece kadınların rahat etmesini sağlar. Bu açıdan kot tunik çoğu kadının tercih ettiği ve sürekli almaya çalıştığı bir tesettür kıyafet olarak oldukça popüler durumda.

Kot tunik modelleri farklı mavi tonlarında oluşturulduğu gibi tasarım açısından da birbirinden ayrılıyor. Kadınların kıyafetlerinin üzerine tercih edebileceği ve özellikle bahar aylarında üzerine alabileceği bu ürünler son derece kullanışlı olduğu gibi kadınların bu konuda daha farklı ve hoş görünmesini sağlıyor. Özellikle tunik ile uyumlu olabilecek kombinleri yapan kadınlar bu alanda da örnek teşkil ediyor.

Kot tarzındaki tunik ile ilgili sınırsız seçeneğe ulaşabileceğiniz internet, bu konuda sizlere satın alma şansı da sunuyor. Mağaza mağaza gezerek ürünleri incelemek yerine tek bir ekran üzerinden tüm tunik modellerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu kapsamda çok daha cazip bir fırsat yaratılmış durumda. Bu açıdan eğer alternatif arıyorsanız ya da alışveriş konusunda işinizi çok daha kolay bir hale getirmeyi planlıyorsanız internetten bu doğrultuda destek alabilirsiniz. Kot tarzındaki tunik modellerinde kadınların çok fazla seçeneğinin olması, zaman zaman kafa da karıştırabileceği gibi özellikle ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız bu konuda daha uygun seçimler yapmanızı sağlar. Renk, tasarım, model ve desen konusundaki kriterleriniz bu konuda uygun model bulmanızı sağlayacaktır.

Kot Tunik Kombinleri

Kot tunik ile kombin yapmak isteyen kişilerin bu konuda öncelikli olarak değerlendirebileceği kıyafetlerden bir tanesi kuşkusuz etekler. Etekler ile son derece uyumlu bir şekilde tercih edilebilecek olan tunikleri kot pantolonlar da kullanabilirsiniz. Özellikle renk açısından birbiriyle benzeyen kıyafetler sizin çok daha güzel görünmenizi sağlayacaktır. Bu bakımdan görüldüğü üzere sayısız seçenek ve alternatifi ile kullanıma sunulan kot türü tunik modelleri ihtiyacınızın çok daha fazlasını sunuyor. Hemen hemen her yerde bulabileceğiniz bu ürünler üstelik bu açıdan da bir zorluk yaratmayarak kolay bir şekilde ürünlere ulaşmanızı sağlıyor.

Spor Tunik Modelleri

Tunik giymeyi seven kadınlar bu konuda farklı seçeneklere sahip. Öyle ki tunik modeli olarak sunulan kıyafetler, klasik ya da spor olarak kişilerin giyim tarzına uygun bir seçim yapmasını sağlar. Bu açıdan spor giyinmeyi seviyor ve tesettür giyimde de spor ürünleri tercih ediyorsunuz sizlere bu konuda destek sağlayacak olan spor tunik modellerinden uygun olanını satın alabilirsiniz.

Yapacağınız kısa bir araştırma ile dahi internet üzerinden çok fazla seçeneğe ulaşabileceğiniz bu konuda işinizi doğru seçimler yaparak kolay bir hale getirebilirsiniz. Spor tunik modellerinde genellikle hareketli ve renkli kıyafetler dikkat çekiyor. Bu bakımdan daha rahat etmek ve spor görünebilmek adına bu alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Diz üzerine kadar uzayan tunik modelleri, bu kategoride çok daha fazla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra belden kemerli ya da omuz kısımlarında tül gibi farklı detayların bulunduğu modeller yine spor tesettür giyim için alternatif yaratmış durumda. Tesettür tercihi yapan kadınlar sürekli resmi bir şekilde giyinmediği için ev yaşamında ya da bir market alışverişinde bu tip spor kıyafetleri tercih ederek her zaman kullanabileceği kıyafetlere sahip olabilirsiniz. Üstelik giyip çıkarması da son derece kolay olan bu ürünleri iyi bir markadan temin etmeniz halinde uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde giyebilirsiniz.

Spor Tunik Modelleri İle Kombin Nasıl Yapılır?

Spor tunik modelleri tarzı giyinmeyi tercih eden kadınların en çok yaşadığı sorunlardan bir tanesi ise kombin. Öyle ki kombinler spor tarzı çok daha önemli ve zor olabiliyor. Bu nedenle de kadınların ürünleri tercih ederken mutlaka bu konuda bazı kriterleri göz önünde bulundurması gerekiyor. Spor ürünlerde ayakkabı ya da ayağa giyilecek olan farklı terlik, sandalet modelleri tunik modeli ile uyumlu olmalı. Bunun yanı sıra başınızda tercih edeceğiniz yine eşarp ya da benzeri ürünün de renk ve tasarım açısından birbiriyle uyum halinde olması gerekir. Böylece baştan aşağı tüm kıyafetleriniz ile bir uyum yakalamanız söz konusu olacaktır. Spor kıyafetlerle başarılı bir kombin yapmanız, sizi girdiğiniz her ortamda farklı kılar. 

₺49,00 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
< 1 2 3 4 >